naše výhody
Studio Interier
PERFEKTNÍ FUNKČNOST, DOKONALÝ DESIGN…

Posuvný systém ROLLO

hlavní obrázek

Důmyslný posuvný systém ROLLO zaujme designovými detaily v nerezovém provedení. Je ideální pro vytříbené kancelářské prostory a moderní stylové bydlení. Vhodný pro jednokřídlé i dvoukřídlé dveře.

Oproti jiným posuvným modulům sází na vizuální přitažlivost sofistikovaného řešení a detaily povyšuje na styl. Vynikne v moderních reprezentativních prostorách a soukromému bydlení dodá atraktivnost. Systém je dokonale funkční a umožňuje komfortní ovládání.Je vhodný pro skleněné i dřevěné dveře.

Otevřený posuvný systém ROLLO bez krycí lišty se skládá ze dvou základních částí. Jednu část tvoří tyč o průměru 25 mm, druhou kladka, která se po tyči pohybuje a pomocí táhel převádí mechanický pohyb při posunu. Na křídle dveří jsou připevněny dvě kladky, které umožňují tichý pohyb po tyči.

Maximální hmotnost jednoho křídla je 80 kg a maximální šířka 1200 mm.Systém lze montovat pouze na zeď. Varianta Komfort umožňuje použít posun obou křídel současně, tedy proti sobě i od sebe. Součástí balení je gumový doraz.

Vystaveno na showroomu Odborně namontujeme Zaměření zdarma

Technické údaje

  • Maximální hmotnost křídla – 80 kg
  • Maximální šířka křídla – 1200 mm
  • Průměr tyče – 25 mm
  • Montáž pouze na zeď

Porovnávací tabulka posuvných systémů TRIX

Porovnávací tabulka

Detail

nahled nahled

Fotogalerie

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz